iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: edit
mn: засварлах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Send
mn: Илгээх
