iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: On
nl: Aan

en: edit
nl: bewerken

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Off
nl: Uit

en: Success
nl: Succes

en: Amount
nl: Bedrag

en: Send
nl: Versturen

en: Payment settings
nl: Betalings-instellingen

en: Expired
nl: Vervallen

en: New
nl: Nieuwe

en: Last changed
nl: Laatst aangepast

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 20 minutes
nl: 20 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 45 minutes
nl: 45 minuten

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Private key password
nl: Wachtwoord private key

en: Module settings
nl: Module-instellingen

en: Failure
nl: Storing

en: iDEAL transaction
nl: iDEAL-transactie

en: Entrance code
nl: Entreecode

en: Purchase ID
nl: Aankoop-ID

en: Private key path
nl: Privésleutel pad

en: Select your bank
nl: Selecteer uw bank
