iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
