iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Transaction ID
pt: ID da transacção

en: On
pt: Ligado

en: edit
pt: editar

en: Open
pt: Abrir

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Created
pt: Criado

en: Off
pt: Desligado

en: Success
pt: Sucesso

en: Amount
pt: Quantia

en: Send
pt: Enviar

en: Payment settings
pt: Definições de pagamento

en: Expired
pt: Expirado

en: New
pt: Novo

en: Last changed
pt: Alterado pela última vez

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 20 minutes
pt: 20 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 45 minutes
pt: 45 minutos

en: 2 hours
pt: 2 horas

en: Debug
pt: Depuração

en: Failure
pt: Falha

en: Commerce Payment
pt: Pagamento de commerce
