iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: On
ro: Pornit

en: edit
ro: modifică

en: Open
ro: Deschideți

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Created
ro: Creat

en: Off
ro: Oprit

en: Success
ro: Succes

en: Amount
ro: Suma

en: Send
ro: Trimite

en: Payment settings
ro: Opţiuni metode de plată

en: Expired
ro: Expirat

en: New
ro: Nou

en: Last changed
ro: Ultima actualizare

en: Module settings
ro: Setările modulului
