iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: On
ru: Вкл

en: edit
ru: изменить

en: Open
ru: Открыть

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Created
ru: Создано

en: Off
ru: Выкл

en: Success
ru: Успешно

en: Amount
ru: Сумма

en: Send
ru: Отправить

en: Payment settings
ru: Настройки оплаты

en: Expired
ru: Истекшие

en: New
ru: Новое

en: Last changed
ru: Дата последнего изменения

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 20 minutes
ru: 20 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 45 minutes
ru: 45 минут

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: Debug
ru: Отладка

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Icon path
ru: Путь к пиктограмме

en: Expiration period
ru: Срок действия

en: Module settings
ru: Настройки модулей

en: Failure
ru: Сбой

en: Commerce Payment
ru: Оплата
