iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: edit
sl: uredi

en: Open
sl: Odprto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Debug
sl: Razhroščevanje
