iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: edit
sq: ndrysho

en: Created
sq: Krijuar

en: Send
sq: Dërgo
