iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: edit
sr: измени

en: Created
sr: Направљено
