iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: On
tr: Açık

en: edit
tr: düzenle

en: Open
tr: Açık

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Off
tr: Kapalı

en: Amount
tr: Miktar

en: Send
tr: Gönder

en: Payment settings
tr: Ödeme ayarları

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: New
tr: Yeni

en: Last changed
tr: Son değişiklikler

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Cancelled
tr: İptal

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
