iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: On
gl: Activo

en: edit
gl: editar

en: Open
gl: Aberta

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Created
gl: Creado

en: Off
gl: Desactivado

en: Amount
gl: Cantidade

en: Send
gl: Enviar

en: Payment settings
gl: Axustes de pago

en: New
gl: Novo

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 20 minutes
gl: 20 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: Debug
gl: Depuración
