iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: On
gu: ચાલુ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Send
gu: મોકલો
