iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: On
lt: Įjungta

en: edit
lt: redaguoti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Amount
lt: Suma

en: Send
lt: Siųsti

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Debug
lt: Derinimas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Expiration period
lt: Galiojimo laiko periodas
