iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Open
ml: തുറക്കുക
