iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: On
mr: वर

en: edit
mr: संपादन

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Off
mr: बंद

en: Send
mr: पाठवा
