iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ
