iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: On
pl: Włączony

en: edit
pl: edytuj

en: Open
pl: Otwarte

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Created
pl: Utworzono

en: Off
pl: Wyłączony

en: Success
pl: Sukces

en: Amount
pl: Ilość

en: Send
pl: Wyślij

en: Payment settings
pl: Ustawienia płatności

en: Expired
pl: Przedawnione

en: New
pl: Nowy

en: Last changed
pl: Ostatnio zmodyfikowany

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Icon path
pl: Ścieżka ikony

en: Module settings
pl: Ustawienia modułu

en: Failure
pl: Niepowodzenie
