iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
