iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: edit
ur: ترمیم
