Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Node
af: Mode

en: Block
af: Blok

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
