Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Node
ast: Noyu

en: Block
ast: Bloque
