Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Category
bn: বিভাগ

en: Block
bn: ব্লক

en: 1 vote | @count votes
bn[0]: 1 টি ভোট
bn[1]: @count টি ভোট
