Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: more
es: más

en: Reset
es: Reiniciar

en: Category
es: Categoría

en: Node
es: Nodo

en: Block
es: Bloque

en: 1 vote | @count votes
es[0]: 1 voto
es[1]: @count votos

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Features
es: Características

en: Apply
es: Aplicar

en: Keyword
es: Clave

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todos -

en: Sort By
es: Ordenar por

en: Asc
es: Ascendente
