Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: Node
is: Knútur

en: Block
is: Blokkur

en: 1 vote | @count votes
is[0]: 1 atkvøða
is[1]: @count atkvøður
