Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: Node
gl: Nodo

en: Block
gl: Bloque

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Apply
gl: Aplicar
