Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Block
km: ទប់ស្កាត់​

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង
