Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Node
lt: Mazgas

en: Block
lt: Blokas

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
