Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Category
nl: Categorie

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Sort By
nl: Sorteer op
