Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Block
nn: Blokk

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
