Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Node
sq: Nyjë

en: Block
sq: Bllokuar

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota
