Ideation (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: more
th: มากกว่านี้

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Block
th: บล็อค
