Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: more
cs: více

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Node
cs: Uzly

en: Block
cs: Blok

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Features
cs: Vlastnosti

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Odsazení

en: - All -
cs: - Vše -
