Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: more
da: mere

en: Categories
da: Kategorier

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: Node
da: Indholdselement

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: 1 vote | @count votes
da[0]: 1 stemme
da[1]: @count stemmer

en: Defaults
da: Standarder

en: Features
da: Egenskaber

en: Apply
da: Udfør

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Elementer pr. side

en: - All -
da: - Alle -

en: Sort By
da: Sortér efter

en: Asc
da: Stigende
