Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Node
eo: Nodo

en: Block
eo: Bloko

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj
