Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: more
et: veel

en: Categories
et: Kategooriad

en: Reset
et: Lähtesta

en: Category
et: Kategooria

en: Node
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Features
et: Omadused

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
