Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: more
fa: بیشتر

en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Category
fa: دسته

en: Node
fa: گره

en: Block
fa: بلوک

en: 1 vote | @count votes
fa[0]: 1 نظرسنجی
fa[1]: @count نظرسنجی

en: Defaults
fa: پیشفرض‌ها

en: Apply
fa: اعمال
