Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: more
ja: 続き...

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Reset
ja: リセット

en: Category
ja: カテゴリー

en: Node
ja: ノード

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: 1 vote | @count votes
ja[0]: 得票数：1
ja[1]: 得票数：@count

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Features
ja: 特徴

en: Apply
ja: 適用

en: Keyword
ja: キーワード

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -
