Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ
