Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Node
ml: പര്‍വ്വം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
