Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: more
my: ပို၍

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
