Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: more
sv: mer

en: Categories
sv: Kategorier

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: Node
sv: Nod

en: Desc
sv: Fallande

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Features
sv: Funktioner

en: Apply
sv: Verkställ

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
