Ideation (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: more
tr: daha fazla

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Category
tr: Kategori

en: Node
tr: Düğüm

en: Block
tr: Blok

en: 1 vote | @count votes
tr[0]: @count oy

en: Defaults
tr: Öntanımlı değerler

en: Apply
tr: Uygula

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
