Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: more
bg: още

en: Categories
bg: Категории

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Node
bg: Материал

en: Block
bg: Блокирай

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: Apply
bg: Търси
