Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: more
bs: još

en: Categories
bs: Kategorije

en: Category
bs: Kategorija

en: Node
bs: Nod

en: Block
bs: Blok

en: Apply
bs: Primjeni
