Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Block
ca: Bloc

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Apply
ca: Aplica

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Sort By
ca: Ordena per
