Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: more
cy: mwy

en: Categories
cy: Categorïau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Node
cy: Nod

en: Block
cy: Bloc

en: 1 vote | @count votes
cy[0]: 1 pleidlais.  @count o bleidleisiau

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
