Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: more
de: mehr

en: Categories
de: Kategorien

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Category
de: Kategorie

en: Node
de: Beitrag

en: Desc
de: Absteigend

en: 1 vote | @count votes
de[0]: 1 Stimme
de[1]: @count Stimmen

en: Defaults
de: Standards

en: Apply
de: Anwenden

en: Keyword
de: Schlüsselwort

en: Offset
de: Versatz

en: Idea
de: Idee

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Sort By
de: Sortieren nach

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Ideas
de: Ideen

en: Search Filter
de: Suchfilter
