Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།
