Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: more
eu: gehiago

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Idea
eu: Ideia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Ideas
eu: Ideiak
