Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: more
fil: marami pa

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Block
fil: Tipak

en: 1 vote | @count votes
fil[0]: 1 boto
fil[1]: @count boto
